Kodėl rinktis EpilaDerm® cukraus pastą?

EpilaDerm® cukraus pasta yra unikalus, užpatentuotas produktas. Tai šaltuoju būdu (nekaitinant) pagaminta skysta cukraus pasta. Kuo skystesnė cukraus pasta, tuo geresnis rezultatas, nes procedūros metu skysta cukraus pasta įsiskverbia giliai į folikulą, apglėbia plauką ir pašalina jį be skausmo, bet su pačiomis plauko šaknimis. Tai vadinama gilumine epiliacija.

 

Šalinant plaukus prieš jų augimo kryptį arba su kieta cukraus pasta, atsiranda didesnė tikimybė plaukelius nulaužti folikule, todėl  vėliau jie jau neišlenda į odos paviršių, bet įauga po oda

 

EpilaDerm® cukraus pastos išskirtinės savybės užtikrina daugybę privalumų šalinant nereikalingus plaukelius.

Visiškai natūralus ir ypatingai švelnus odai produktas. Pastos sudėtyje yra tik cukrus ir vanduo, todėl produktas tinka net ir pačiai jautriausiai odai.

Neskausminga ir komfortiška procedūra. Naudojama cukraus pasta yra kūno temperatūros, todėl epiliacija yra švelni ir komfortiška, oda nėra dirginama. Specialios technikos dėka procedūra yra neskausminga.

Odos būklės gerinimas. Cukraus pasta veikia, kaip švelnus odos šveitiklis, nes pašalina negyvas ir išsausėjusias odos paviršiaus ląsteles, todėl pagerėja odos būklė ir išvaizda.

Giluminė epiliacija ir įaugusių plaukelių sumažėjimas!
Nepageidaujami plaukeliai yra šalinami jų augimo kryptimi, lengvai ir efektyviai, todėl labai maža tikimybė nulaužti plaukus jų folikule. Sumažėja plaukelių įaugimo tikimybė.

Lengvai pašalinami net ir labai trumpi plaukeliai! Dėl ypatingos sudėties cukraus pasta įsiskverbia giliai į folikulą, taigi tvirtai prikimba net ir prie pačių trumpiausių plaukelių ir juos efektyviai pašalina.


DĖMESIO, MAMOS!

Šiomis procedūromis rekomenduojame atlikti profesionalias pirmąsias depiliacijas paaugliams, nežalojant odos skutimosi peiliukais ar kitomis priemonėmis (elektriniais epiliatoriais, vašku, depiliacijos kremais turinčiais agresyvių cheminių medžiagų...).
Cukraus pasta yra natūralus produktas, todėl yra ypač pritaikytas jautriai, jaunai odai.